%html%
Košík
PŘIPRAVUJEME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022
PŘIPRAVUJEME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

Milí lezci,

přihlašování na další pololetí jsme chtěli spustit opět v polovině srpna.
Ale jak vidíte, tak letos, se nám to nepovedlo.

Stěny, kde trénujeme nejsou naše, musíme každý rok domluvit podmínky, termíny, platby a zejména po minulé covidové sezóně nám to dává zabrat. Kroužky na ZŠ Satalice (Satalice 1, 2, 3 a Rodiče s dětmi) budou probíhat tak, jak jste zvyklí. Ale provozovatelé velkých stěn včetně BigWallu změnili ceníky i jiné provozní podmínky a my vám chceme dopřát kurzy v časech na které jste zvyklí, pokud možno za stejných nebo obdobných finančních podmínek. Je tedy možné, že BigWallové kurzy (Vysočany 1, 2 a 3) projdou změnami. Protože na stěnách po letním lenivění teprve začínají s přípravami na sezónu, nemáme veškeré potřebné informace. Kurzy plánujeme spustit ve druhém zářijovém týdnu a do té doby stále máme čas vše řádně připravit.

Z těchto důvodů přihlašování na naše kroužky a kurzy ve školním roce 2021/2022 odkládáme ještě o týden, tedy na 27. 8.

Pokud máte na jazyku otázku: „Proč nespustíme přihlašování alespoň do Satalic?“
Důvod je prostý: Náš systém pro správu klubu se výrazně lépe ovládá, pokud stejné operace probíhají ve stejném časovém rozmezí. Jsme tak schopni efektivněji zařazovat děti do kurzů a přehledně organizovat vaše platby.

Samosebou jsme nezapomněli, že u vás máme resty s financemi z uplynulého školního roku. Mnozí z vás mají důvody k navrácení poměrné části kurzovného. 30 % vám rádi vrátíme na účet, ale potřebujeme, abyste se k této žádosti přihlásili prostřednictvím formuláře. Tuto možnost máte nejpozději do 31. 8. Následně veškeré resty vypořádáme a do nového pololetí vstoupíme s čistým registračním systémem. (Moc se omlouváme, z nám neznámých důvodů původní link odeslaný e-mailem již nefunguje. Ti co zastihli formulář funkční jsou k refundacím přihlášeni a znovu se hlásit nemusí.)

Pokud vaše velkorysost nezná hranic, zvládali jste s námi trénovat v rámci mezí plnohodnotně a chcete podpořit naši činnost, nemusíte dělat vůbec nic. Srdečně vám za podporu děkujeme.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek léta!

Za HO Satalice
Ája