%html%
Košík
Vylézáme z děr
Vylézáme z děr

S postupným rozvolňováním vládních opatření jsme se po důkladném zvažování a zároveň na základě všech doporučení MZ a ČHS rozhodli dát sportu další šanci a velmi, ale opravdu velmi pomalu, rozvážně a opatrně jsme opustili své domácí kanceláře, vystavili svá ochablá a ztuhlá těla jarnímu slunci a po mnoha hodinách přemlouvání jsme vyrazili ven, do přírody a hlavně ke skalám. K těm našim Vinořským, kde se již toto úterý 11. 5. od 17:30 uskutečnil letošní první trénink HO Satalice. Přítomni byli instruktoři Stelda, Tonda, Honza a Filip a šestnáct šťastlivců, kteří obsadili omezenou kapacitu tréninku během pouhých několika málo hodin.

My jsme moc rádi, že jste se na nás tolik těšili – my na vás taky! A proto už chystáme tréninky na další týdny, abychom ve vás (i v nás) ještě do konce školního roku stihli probudit pozapomenutou lásku k pohybu, k lezení a hlavně si osvěžili všechny znalosti a dovednosti, na které se posledních mnoho měsíců prášilo někde v nejzazších zákoutích našich hlaviček.

Aktuálně se tréninky budou konat 2x týdně v úterý a ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 na Vinořských pískách, a to za každého počasí. Odkaz na přihlášky najdete pravidelně ve svých e-mailových schránkách. Abychom umožnili účast co největšímu počtu našich kurzistů, žádáme všechny, aby se hlásili vždy pouze na jeden trénink v týdnu.

Před každým tréninkem bude od všech účastníků (včetně instruktorů) vybráno čestné prohlášení, bez kterého nebude účast na kurzu umožněna.

Váš HO Satalice