%html%
Košík
Proč vracíme 50 %?
Proč vracíme 50 %?

Někteří z vás se rozhodli opustit naše řady, doufáme, že si z našich lekcí něco odnesli, ale nechceme, aby si někdo odnesl nejasnosti. Proto považujeme za důležité svá rozhodnutí vysvětlit:

Jistě dobře víte, že několik lekcí proběhlo (5 týdnů jsme mohli trénovat), část nákladů tedy vzaly tyto lekce. Další část našeho úsilí vynakládáme na stále perfektní stav našich skladů, ať už se to týká chytů na Satalickou stěnu nebo lan na BigWall. Všechno někam patří a někdo se o to musí starat. Proběhla přestavba stěny, spustili jsme H(o)ru, věnujeme se přípravám dalších lekcí. I když proběhla jen malá část kurzů, někdo musí uplynulý rok účetně uzavřít. Všechny a nejen tyto úkony tvoří HO Satalice. Děkujeme, že jste byli a třeba do budoucna opět budete naší součástí. Pokud máte ještě další nejasnosti napište nám e-mail, Stelda nebo Ája vám cokoli rádi vysvětlí. Nezapomeňte, že možnost vrácení kurzovného uzavíráme 31. ledna. Informace o tom, jak dostat peníze zpět najdete ve svých e-mailových schránkách.

Ať už nás opouštíte, nebo zůstáváte, můžete s námi zůstat v kontaktu i prostřednictvím těchto webových stránek a také na Facebooku. Pravidelně zde informujeme o novinkách v oddíle, nebo zveme všechny naše příznivce na příležitostné akce.

Na viděnou osobně, snad brzy.

Za HO Satalice
Ája