%html%
Košík
Lezení v době koronavirové
Lezení v době koronavirové

Ačkoli nás okolnosti již přes měsíc nutí zůstávat v našich domovech, neleníme. Čas doma se každý snaží využít po svém. Povinností jsme se sice nezbavili, děti píší úkoly, rodiče pracují, maminky vaří, babičky koukají na ČT3, domácí mazlíčci se radují, že je má nepřetržitě kdo mazlit… Ale neměli bychom zapomínat ani na svá těla, sport a dovednosti, které je tak snadné odsunout na vedlejší kolej a nevěnovat se jim. Naši instruktoři však dělají co mohou, aby lezce nenechali zapomenout na oblíbený sport – rozhýbali je, připomněli jim uzlování, materiál nebo alespoň své obličeje.

 

Každé úterý a čtvrtek v čase kolem 17.30 chodí do e-mailových schránek našim svěřencům trénink. Každý trochu jiný, každý pod vedením jiného instruktora, můžete tak poznat i instruktory, se kterými jste se ještě třeba nepotkali, protože vedou tréninky v čase, který zrovna nenavštěvujete. Ale co víc, můžete zažít naprosto nečekané trénování s pomůckami, které doma běžně najdete a na cvičení byste je asi nepoužili. Například toaletní papír, který po vzoru Hanky s Pavlem bravurně převzali pro svá cvičení Deniska s Olíkem.

Fandíte nám, ale nic Vám do schránky nechodí? Asi proto, že jste neměli v plánu s námi v tomto pololetí trénovat, ale nezoufejte, veřejně dostupné jsou úkoly z tréninků na našem Facebooku, kde je můžete plnit společně s ostatními. Zrovna dnes Vám trošku zamotáme hlavu. Nebo ne? 

Lezcům, kteří dosud poctivě trénovali a plní zadané úkoly přinesl náš oddílový poslíček do schránek malou odměnu s naším logem. Děkujeme, že v tom jedete s námi a budeme se těšit až se s Vámi potkáme osobně, třeba u skal ve Vinoři, které již netrpělivě čekají na jarní brigádu a první přelezy.  

 

Pevné zdraví i nervy za tým HO Satalice

Ája